Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Clear cache
eo: Purigu kaŝmemoron

en: Blocks
eo: Blokoj
