Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Enabled
fi: Käytössä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: Clear cache
fi: Puhdista välimuisti

en: Blocks
fi: Lohkot

en: The cache has been cleared.
fi: Välimuisti on tyhjennetty.
