Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Enabled
fr: Activé

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Path
fr: Chemin

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Caching
fr: Mise en cache

en: Clear cache
fr: Vider le cache

en: Tree
fr: Arborescence

en: Blocks
fr: Blocs

en: Cache lifetime
fr: Durée de vie du cache

en: Flat
fr: Plat

en: General settings.
fr: Paramètres généraux.

en: Alphabetical
fr: Alphabétique

en: The cache has been cleared.
fr: Le cache a été vidé.
