Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Enabled
he: מופעל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Vocabulary
he: מילון

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Blocks
he: בלוקים

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.
