Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Caching
hy: Քեշավորում

en: Clear cache
hy: Մաքրել քեշը

en: Blocks
hy: Բլոկներ
