Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Enabled
id: Aktif

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Path
id: Jalur

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Caching
id: Penembolokan

en: Clear cache
id: Bersihkan tembolokan

en: Blocks
id: Blok

en: General settings.
id: Pengaturan umum.

en: The cache has been cleared.
id: Cache sudah dibersihkan
