Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Enabled
is: Virkt

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Caching
is: Flýtiminni

en: Blocks
is: Blokkir
