Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Enabled
ja: 有効

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Caching
ja: キャッシュ

en: Clear cache
ja: キャッシュをクリア

en: Blocks
ja: ブロック

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間

en: Alphabetical
ja: コンテキスト内のアルファベット順: 並び替え順

en: The cache has been cleared.
ja: キャッシュをクリアーしました。
