Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Blocks
ka: ბლოკები
