Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Enabled
kk: Қосылған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Blocks
kk: Блоктар
