Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Blocks
km: ​ប្លុក
