Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Tree
kn: ವೃಕ್ಷ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Flat
kn: ಚಪ್ಪಟೆ
