Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
