Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Enabled
lt: Įjungta

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Blocks
lt: Blokai

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.
