Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Enabled
fa: فعال

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: The cache has been cleared.
fa: حافظه موقت تخلیه شد.
