Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Enabled
pt: Ativado

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Caching
pt: Armazenando em cache

en: Clear cache
pt: Limpar a cache

en: Tree
pt: Árvore

en: Blocks
pt: Blocos

en: The cache has been cleared.
pt: A cache foi limpa.
