Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Blocks
sl: Bloki
