Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Blocks
sq: Blloqet
