Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు
