Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Blocks
ur: بلاکس
