Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Enabled
am: ንቁ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
