Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Enabled
ar: مفعل

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Caching
ar: التخزين المؤقت

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت

en: Blocks
ar: الصناديق

en: The cache has been cleared.
ar: مُسحت ذاكرة التخزين المؤقت.
