Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: Blocks
cs: Bloky

en: Cache lifetime
cs: Životnost cache

en: Alphabetical
cs: Abecední řazení

en: The cache has been cleared.
cs: Cache byla vymazána.
