Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Enabled
es: Activado

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Path
es: Ruta

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Caching
es: Caché

en: Clear cache
es: Vaciar caché

en: Tree
es: Árbol

en: Blocks
es: Bloques

en: Cache lifetime
es: Vigencia de la caché

en: Flat
es: Plano

en: General settings.
es: Configuración general.

en: The cache has been cleared.
es: La caché se ha limpiado.
