Vocabulary Index (6.x-2.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Enabled
it: Attivato

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Clear cache
it: Svuota la cache

en: Blocks
it: Blocchi

en: Cache lifetime
it: Durata della cache

en: The cache has been cleared.
it: La memoria cache è stata azzerata.
