Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Blocks
ne: ब्लक
