Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Enabled
ro: Activat

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: Tree
ro: Arbore

en: Blocks
ro: Blocuri

en: The cache has been cleared.
ro: Cache-ul a fost șters.
