Vocabulary Index (6.x-2.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Enabled
tr: Etkin

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Caching
tr: Önbellekleme

en: Clear cache
tr: Önbelleği temizle

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü

en: The cache has been cleared.
tr: Önbellek temizlendi.
