Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: New
bo: གསར་བ

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད
