Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: New
ca: Nou

en: Extension
ca: Extensió

en: Is new
ca: És nou
