Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Message deleted.
cs: Zpráva smazána.

en: Folder
cs: Složka

en: New
cs: Nové

en: Mark read
cs: Označit za přečtené

en: Extension
cs: Přípona
