Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Folder
da: Mappe

en: New
da: Ny

en: Mark read
da: Markér som læst

en: Extension
da: Udvidelse

en: Is new
da: Er ny
