Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Folder
el: Φάκελος

en: New
el: Δημιουργία

en: Mark read
el: Σημείωση ως αναγνωσμένου

en: Extension
el: Επέκταση
