Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: Message deleted.
et: Sõnum on kustutatud.

en: Folder
et: Kaust

en: New
et: Uus

en: Mark read
et: Märgi loetuks

en: Extension
et: Laiendus

en: Is new
et: On uus
