Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: New
eu: Berriak

en: Extension
eu: Luzapena
