Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیغام

en: Folder
fa: پوشه

en: Extension
fa: پسوند

en: Is new
fa: جدید
