Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: New
fi: Uusi

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Is new
fi: On uusi
