Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Message deleted.
fr: Message supprimé.

en: Folder
fr: Répertoire

en: New
fr: Nouveau

en: Mark read
fr: Marquer comme lu

en: Is new
fr: Est nouveau
