Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Folder
he: תיקיה

en: New
he: חדש

en: Mark read
he: סימון כנקרא

en: Extension
he: הרחבה
