Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Message
hi: संदेश

en: New
hi: नया
