Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Mark read
hr: Označi pročitanim
