Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Folder
hu: Mappa

en: New
hu: Új

en: Mark read
hu: Megjelölés olvasottnak

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Is new
hu: Új

en: Error saving message
hu: Hiba az üzenet elmentése közben

en: Phone number of the sender
hu: A küldő telefonszáma

en: Caller name
hu: Hívó neve
