Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: New
is: Nýtt

en: Is new
is: Er ný
