Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Message
it: Messaggio

en: New
it: Nuovo

en: Mark read
it: Segna come letto

en: Extension
it: Estensione
