Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Message deleted.
ja: 削除が完了しました

en: New
ja: 新

en: Mark read
ja: 既読にする

en: Extension
ja: 拡張子

en: Is new
ja: 新しい
