Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: Mark read
jv: Tandhani kewaca
