Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ
