Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Message deleted.
mr: संदेश मिटवला
