Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Message deleted.
nl: Bericht verwijderd.

en: Folder
nl: Map

en: New
nl: Nieuwe

en: Mark read
nl: Markeer als gelezen

en: Extension
nl: Extensie

en: Is new
nl: Is nieuw
