Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Folder
oc: Dorsièr

en: New
oc: Novèl

en: Is new
oc: Es novèl
